Her er hele listen:Sådan klarer 50 danske it-virksomheder sig i Computerworlds store image-undersøgelse

Artikel top billede

(Foto: Alexander Haslund)

SKI klar med et af årets helt store udbud: Kommunerne og staten søger leverandører til kæmpe-ordre på 732 millioner kroner

Opdateret: SKI er klar med et af årets helt store udbud om levering af løsninger til datakommunikation til staten og kommunerne for helt op mod 732 millioner kroner over syv år.

Premium Kun for abonnenter
Det får du i artiklen
  • Læs om statens og regionernes kæmpeudbud
551
2:45 min
SKI indbyder leverandører til at byde ind på en af årets helt store offentlige it-udbud.

Eksklusivt Premium-indhold for abonnenter

Artikel teaser billede 0 Premium-indhold

Gigant-distributøren Also kunne sidste år præsentere en historisk omsætning på 10 milliarder kroner, men nu skuffer toplinjen

Artikel teaser billede 0 Premium-indhold

Stor undersøgelse: Mange virksomheder ramt af ransomware-angreb betaler løsesum trods no pay-politik

Artikel teaser billede 0 Premium-indhold

Dansk Schrems II-ekspert: Der er alvorlige mangler i dataaftalen mellem EU og USA

Artikel teaser billede 0 Premium-indhold

Her er hele listen: Sådan klarer 50 danske it-virksomheder sig i Computerworlds store image-undersøgelse

Artikel teaser billede 0 Premium-indhold

Med ny direktør ved roret vinder Microsoft for femte år i træk Image-undersøgelsen: "Vi arbejder altid på at blive bedre, og jeg har fire fokuspunkter"