Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Det er den fremgangsmåde, jeg bruger. Det er jo ikke noget problem, hvis det altid er den samme tekst, der bliver sat foran. Så kan du i den kode, som skal bruge Key til noget, tage højde for det.
Ja, jeg har løst problemet med prefix eftersom itmX.Key ikke godtager tal. Løsningen du forslår kendte jeg i forvejen, men ok du får dine point ;-).
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.