30. december 2001 - 17:22Der er
17 kommentarer og 1 løsning
Min printer udskriver kun 1 linie...
Jeg har en HP deskjet 930c, som jeg har haft afinstalleret, og nu vil den kun udskrive 1 linie, og hvis det er grafik, kun et lille stykke... Jeg har haft problemet før, men da løste jeg det, men nu kan jeg ikke huske hvad jeg gjorde dengang.. Jeg kører win98, hvis det er til nogen hjælp.
Flere kommuner går nu i gang med at bruge AI-understøttet dokumentation. Målet er, at sagsbehandlere skal bruge mindre tid på referater og registrering – og mere tid på nærvær i mødet med borgeren.
En ting er sikkert, og det er at det ikke har noget med det der RAW-noget at gøre, for det har jeg prøvet en million gange nu... :-(
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.