Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Ja, men uanset om det ene eller det andet svar er det rigtige, så kan jeg allerede her se, at GET-metoden IKKE kan bruges til det job, jeg pusler med... Jeg må finde ud af noget med POST-metoden... Så, jeg fik jo under alle omstændigheder det svar, som jeg kom efter... Tak for det!
Ja, det er længden af hele strengen. Og du kan ikke lave en POST fra en browser uden en <form>. Du kan dog gøre det fra en webserver til en anden med lidt programmering.
Med den rigtige komponent er det da muligt med ASP (på et venligsidet webhotel, der tillader udgående trafik) - men men .... det må du sev rode med, stigc :)
Hvad er det du skal bruge det til, axkris - skal vi ikke prøve at finde den rigtige løsning?
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.