Avatar billede clausmeyer Nybegynder
02. august 2002 - 09:42 Der er 1 kommentar og
1 løsning

nero 5.5.9.0 brænder sv

jeg har prøvet og lave en vcd i nero brænder programmet ,har lagt digital stil billeder på med pause så de automatisk kan skifte på en dvd player dette virker men !

men kan man lave det sådan at når disken sættes i kommer der en liste op med kataloger på ens forskellige billeder så man kan vælge dem så man kommer ind i det område man vil se på dvd´n
Avatar billede oz2kas Nybegynder
02. august 2002 - 10:03 #1
du skal vist have et program som udfører den funktion.
Avatar billede clausmeyer Nybegynder
07. august 2002 - 17:18 #2
.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester