Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Det har inget at gøre med at tage den med ro. I det pågældede tilfælde så postede jeg rent faktisk et svar der virkede 3 timer før din egen løsning. Så kunne du da have brugt den løsning? Som iøvrigt ligner din meget bortset fra den er et par linier kortere - men det er en anden sag.
Faktum er bare at vi sidder her ikke for at spilde tiden med at hjælpe med at løse spørgsmål når det hele tages med din holdning.. som er noget i retning af: "skidt med at de andre hjælper.. bare jeg får løst mit problem"
Og som ivrig svarer jeg kan kun sige at der er virkeligt "træls" når spørgsmålet bare lukkes med "hehe jeg fandt en anden løsning 3 timer efter du havde postet dit svar - men ellers tak fordi du ville spilde tiden med at komme med et forslag som jeg iøvrigt ikke gad at teste...."
Og at du så afviser mit svar (som iøvrigt var korrekt, er mig en endnu større gåde.
Misforstå mig ikke.. Det er fint du har løst dit problem! Men hvorfor skulle vi bruge tid på at hjælpe når du ikke vil kommentere/teste vores forslag? Hvis du har opgivet spørgsmålet på eksperten, så luk det dog bare!
Men no hard feeling.. Næste gang du opretter ? vil jeg da bare undlade at svare - så har vi det problem mindre :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.