I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Jeg har ikke stavet forkert, og jeg har oprettet min egen hotmail.com addr. i adressebogen. Men det funger ikke. Jeg kan heller ikke sende mail til hansnavn@grafisk.dk som ligger under worldonline.
Jeg tror lige selv at jeg har hitte ud af det. Jeg sidder på et lokalt netværk, så jeg skal vel ikke bruge web-sales SMTP adresse men den SMTP adresse som ham jeg er koblet på har???
Jeg har et webhotel hos web-sale.dk der igennem har jeg også et mailhotel, hvor jeg har fået en smpt addr. det er den som jeg har brugt i udgående post (SMTP). Men da jeg sidder i et lokalt netværk skal jeg så bruge den smpt adresse som vores internet udbyder har.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.