Avatar billede elle Nybegynder
15. april 2003 - 00:37 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

redhat til erhverv

Da jeg har hørt delte meninger om at Redhat er gratis til erhverv eller ej, så kunne jeg godt tænke mig hvis nogle kloge hoveder kunne besvare mit spørgsmål. Jeg ved godt at det er gratis til privat bruger, men er det kune supporten der koster, and if so, kan man ikke bare fravælge den?
Avatar billede raffar Juniormester
15. april 2003 - 01:58 #1
Du har sat det samme spg. 2 gange. Der må være sket en fejl. Læg et svar og luk sp-ørgsmålet-.
Avatar billede lrd Nybegynder
15. april 2003 - 08:04 #2
Fatter ikke folk ikke læse regler herinde!! Luk spørgsmålet
Avatar billede elle Nybegynder
15. april 2003 - 09:11 #3
uhm sorry
Avatar billede elle Nybegynder
15. april 2003 - 09:12 #4
er lidt ny til det her
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester