er du sikker på at det er outlook og ikke outlook ekspress? Ekspress har ingen kalender. Ellers check om du har lavet en full install ellers kan du mangle vigtige filer
Hvis du sidder og kigger i noget materiale feks til pc-kørekort. Så henviser de til outlook som er en del af officepakken. Du sidder sikkert med outlook ekspress som er et "gratis" mailprogram der hører sammen med windows. Det har ret begrænsede funktioner i forhold til betalingsprogrammet outlook.
Under Outlook Genveje, skulle der meget gerne ligge en kalender i Outlook. Som flere af de andre siger, der findes ingen kalender i Outlook Express kun i Outlook.
Er det Outlook du bruger og er den der ikke, så prøv at geninstallere programmet.
Det er ganske rigtigt at det er Outlook express, som jeg har, men hvad ved bønder om kartoffelsalat, men så blev jeg da så meget klogere men har stadig ingen kalender, så jeres svar er jo lidt hen i vejret da det er jo jer der er experter, og ikke mig men jeg havde noh svaret: Det program du har er noget billigt l... så hvis du vil have en kalender så skal du gøre dette ?????????????????????? Venlig hilsen Drama
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.