Hey... Rigtig pæn og nem at gå til side... Har ikke noget dårligt at sige...Godt arbejde!! De eneste jeg måske ikke er så glad for er jeres logo, syndes at den måske kunne være lidt mere prof lavet, (hvis i forstå hvad jeg mener) men det er jo smag og behag'! :-)
Foressten jeg undre mig over hvordan det vil se ud hvis i bruger <body leftmargin="0" topmargin="0">... men det er nok pæner med <body leftmargin="5" topmargin="0">
tarik> Jeps, for manden forventer at få en omfattende gennemgang for 30 point. Jeg er en af de få i Danmark der ved mest om internettet, så jeg kan nemt gennemskue alle webdesign firmaer.
Firmaet halter også. Forrige gang de bad om hjælp herinde, oprettede vi nogle test-brugere på Pezzo.net - det resulterede i at vi (ihvertfald jeg) fik mails fra dem de næste tre måneder - på trods af at jeg pænt flere gange bad dem fjerne mig igen. Et firma er andet end et flot layout - det skal også kunne håndtere kunder / brugere både teknisk og menneskeligt.
angam > Ja kan godt huske det, men beklager meget, men det er pga. af vores gamle hostingsudbyder ikke havde styr på deres mySQL server. Men du modtager jo ikke længere mails fra 100% GRATIS(tidl. GratiServices) vel ?
hoejrup > ehm vi opfatter ikke ordet teknik som det samme. Det du omtaler med W3 er jo programmering. Men vil da lige rette det til så det er godkendt af W3 standarder...!
hoejrup>Nej det er jeg da udemærket godt klar over Per. Hvis du tror jeg tror at HTML er et programmerings sprog må jeg godt nok grine, fordi hvordan skulle jeg så kunne være programmør!? (men nok om det-ikke det spm'et handler om!)
og til Per, du har nu været på eksperten i lang tid, du ved selv hvor irreterende det er når der opstår en børnehave pga. af et fuldstændig ligegyldig indlæg som du startede med at lave.
hvis vi er et wannabe firma som du nu mener så kan du være ligeglad så vidt jeg kan forstå på dine indlæg her og i andre spørgsmål sidder du på et guldæg og har et skide godt job, og tillykke med det. Jeg spurgte pænt om lidt kritik til siden som du også kommer med ang. wc3 stanard og tak for det men alt det andet kan være ligegyldig vi kører vores firma og du kører dit.
jeg lukker spørgsmålet nu pga. alt for meget spam.
tarik gider du ik ligge et svar og det samme gælder dig Per. så jeg kan få delt point ud.
hoejrup > hvis man ikke finder point antallet nok, så hold man sig bare væk. Eksperten er sted for at hjælpe folk, ikke genre eller gøre nar at folk fordi de ikke har givet det point antal som mange havde forestillet sig. !!!
Per - hm det har før været oppe på eksperten med hvor mange point der skal gives væk. det er lvaet så der er en let en mellem og en svær og ellers til dem der vil give flere point.
men eksperten ser helst du bruger de 3 standard der er lavet i stedet for at give 200 point så stop nu tak
point er givet og debatten er LUKKET
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.