I lang tid har samarbejdsbranchen fokuseret på at forbedre enhedsfunktioner – bedre kameraer, klarere lyd og smartere software. Men den virkelige forvandling handler ikke om funktioner.
Synes at teksten klemmer lidt for meget rundt omkring. Ex. "Velkommen til lura" og "LURA A/S CAData er autoriseret i:" og punktopstillingerne til højre for billedet (stjernene skal rykkes lidt til højre).
Skift de to checkboxe til radiobuttons (eller brug javascript), så man ikke både kan til- og afmelde sig samdidigt.
Fejlmeddelelserne når man nu alligevel gør det, kan gøres meget pænere, og browserwinduet "scrolle op" så fejlbeskedden kan læses uden at man selv skal scrolle op. Man kigger faktisk i en blank skærm.
hover beskrivelsen til linksne skal nok placeres et sted i toppen.. hvis man ikke køre med vinduet maximeret (eller kører med lav opløsning), så kan man ikke se beskrivelserne..ufedt.
Alle skal have tak! Særlig tak til jpvj, du har faktisk ret!
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.