22. august 2003 - 17:25Der er
6 kommentarer og 1 løsning
Opdatering af securtity patch
Jeg har en pc ( marts 2003 )med forudinstalleret Win Xp Home edition; oveni den har jeg installeret Win XP Pro; der var lidt problemer ved installation, men det lykkedes. Nu kan jeg ikke installere den seneste security Patch nr 1; ganske vist står der, at jeg skulle deaktivere virusprogram, hvad jeg ikke gjorde. Men begrundelsen for ikke at kunne opdatere er ikke virusprogrammet, men den udgave af Win Xp Pro, som er legal.Hvad nu??
Brug af AI afslører de svagheder, virksomheder allerede har opbygget gennem års cloud-transformation, nye SaaS-løsninger og fragmenterede sikkerhedssystemer.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.