31. oktober 2003 - 16:36Der er
9 kommentarer og 1 løsning
PC starter med fejlmedelelse:
Når jeg starter pc'en op kommer der et vindue frem der fortæller at "systemet er genoprettet efter en alvorlig fejl." Så kan jeg sende en fejlrapport eller undlade at sende. Jeg vælger at sende en fejlrapport, og bliver så henvist til en side, hvor der står: "...The error was likely caused by an interaction between windows and the following: Intel Storage Driver"
Skal virksomheder stå stærkere mod angreb og kunne udvikle sig, skal sikkerhed, drift og forretning tænkes sammen. Det er tanken bag Jysk IT’s ambition om at skabe en “sikker fremtid” for kunderne.
jeg har lige genstartet igen, og nu gør den det ikke...??? I min system log, kan jeg se, at hvergang jeg har fået det berømte opstartsvindue med "..sende fejlrapport" er der en fejl: Kilde: System error Kategori: 102 Hændelses ID : 1003 --------------------- fejlkode: 0000000a parameter 1: 00000166 parameter 2: 00000002 parameter 3: 00000000 parameter 4: 804f48a3
hmm.. det ser ud til at virke efter en scandisk...
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.