18. november 2003 - 20:58Der er
8 kommentarer og 2 løsninger
Guide til simpel php med mysql
Hejsa, er der nogen her der kan hjælpe med en guide til hente fra, og skrive til mysql databaser? Jeg skal bruge en dummy-guide, evt et eksempel jeg kan lege med. evt. bare eksempler (Forklaret) på kode der læser fra og skriver til en database. På forhånd tak, Martin
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
der er ikke nogen af os der har lagt svar, kun kommentarer, og dem kan man ikke tildele point, så den(dem) af os der skal have point, kan du bede lægge et svar, og skal vi begge have point, skal du markere os begge i "tildelingsboksen" der kommer, ved at holde Ctrl nede, mens du markerer
I ska sku ha 100 for at svare så hurtigt ;) Nu sidder jeg og leger med det i nat og om en uges tid går jeg op og får 11-13 i interaktionsudvikling... lett! ;) Quote fra min lærer "Backend skal bare designes, det behøver ikke at virke... " :D takker!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.