Jeg har erhvervet mig Need For Speed Underground, men når jeg skal åbne spillet, hopper den direkte i windows igen, i en lavere opløsning, uden sådan set at have været inde i spillet endnu.
Nogen der ved hvad det kan skyldes, jeg har oplevet det samme i andre spil..
Jeg har: OS: Windows XP Pro CPU: AMD T-Bird 1200MHz MB: Abit KT7 GFX: GeForce 4 MX440 128DDR SC: SoundBlaster Live Player 4.1
Det er sq for meget, i ikke kan holde jer til reglementet herinde, vi sidder og hjælper jer med de forskellige ting. så hold jer dog til reglerne for pokker. Og hvorfor piratkopier af spil, lad dog de mennesker der har brugt tusindvis af timer på at lave et godt produkt, lad dog dem få deres fortjeneste så de kan udvikle noget godt til jer en anden gang. Jeg ville da blive syg i hovedet hvis der var nogen der kopierede mine produkter.
Tag jer sammen i er fu**** op i jeres hoveder og tænker kraftedme kun på jer selv, lad os snart håbe apg vil gå store forummer igennem som de har snakket om de vil på et tidspunkt så der kan stoppes noget af det piratkopiering :@
Sådan går det når man stiller flere spørgsmål uden at vente på man får svar på det første. Intet tyder på at krydset og charze er samme bruger, og jeg tolker hans "Ja.." som svar på om spillet er originalt.
krydset, hvad ligger til grund for din mistanke om at opretter har piratkopieret spillet?
Er der skrevet ja til spillet er orginalt eller samme bruger, Hvis det er til spillet er orginalt så undskyld mit indlæg. men hvis i er sammen bruger hvorfor så bruge nocd crack som i det andet spm??
Men det er flot ird... Der var et ?-tegn af dine 2 comments.. så hvad tror du jeg svarer på?
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.