er enig i chokobear i at skriften på topbanner og ligeledes NEWZ ikke er i min smag, det ser lidt Commodore 64 agtigt ud, udover det er mit førstehåndsindtryk ok.
ja det kan der godt være snak om, men jeg syntes der mangler farver, som skal symbolisere lidt professionalisme, men hey det er jo bare min mening, og der er jo mange meninger om det så keep up the good work
donwang >> Du ved godt at man kan dele point ik? Hvad man synes om en side er subjektivt, og man kan ikke betegne noget mere rigtig end noget andet - derfor burde pointene fordeles.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.