Avatar billede mrmox2 Nybegynder
28. januar 2004 - 09:36 Der er 1 kommentar og
1 løsning

fonte i mozilla

hej, er der en der kan forklare mig hvorfor mine fonte i mozilla 1.2.1 som er med i rh9 ser fine ud, men at den mozilla 1.6 som jeg har hentet ikke ser ordentlig ud, men meget gnidret - uanset hvad jeg vælger under edit - preferences - appearence
Avatar billede mrmox2 Nybegynder
29. januar 2004 - 01:50 #1
nå jeg tror jeg forsøger mig med en anden formulering.
Avatar billede mrmox2 Nybegynder
08. februar 2004 - 09:21 #2
hmm - fandt lige pludselig ud af at der sker ting og sager når man henter en mozillaversion med XFT-support. d r dejligt
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester