09. marts 2004 - 16:40Der er
6 kommentarer og 1 løsning
Geninstallere Easy cd-da extractor
Efter udløb at prøvetiden (30 dage) for ovennævnte program kan jeg vellykket installere det men ikke kalde programmet frem til brug (temporary key has expired). Hvad er der galt og ikke mindst hvad gør jeg for at få det til at virke?
Tja, hvis det er et prøveprogram, der er udløbet, er der vel ikke andet at gøre end at købe programmet, så du kan få key'en og låse den op igen. Norbert :-)
Bleze: Det er nemlig kanon. Har du købt programmet direkte fra poikosoft's hjemmeside? Fik du det elektronisk eller på CD og gik transaktionerne frem og tilbage smertefrit og uden bekymringer. Bleze ved du om købeversionen har muligheder som sharewaren ikke har? Jeg mener ikke jeg kan købe programmet i almindelig handel her i DK ???? Hilsen peter12
Sorry så ikke dit spørgsmål... Det er købt online og nej det har ikke flere funktioner så vidt jeg ved, det udløber bare ikke. Det er faktisk ulovligt at køre shareware ud over prøve perioden uden at betale... Du kan ikke købe programmet i retail hvilket er typisk for shareware.
Tak for points og god fornøjelse med problemet :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.