overførsel af billeder fra programmmet Camedia master 4,1 til PSP
Jeg har netop fået programmet Camedia master 4,1 installeret for at kunne overføre mine billeder fra et olympus "camedia c-2100 ultra zoom". Det går også fint, men hvordan får jeg dem fra albummet over i PSP - er det nødvendig at kopier dem enkeltvis og på den måde få dem ind i PSP eller findes der en anden vej?
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Slettet bruger
14. juli 2004 - 21:59#1
Jeg er ikke helt med på hvad du mener. Normalt lægger du dem i en mappe, og åbner de billeder du vil behandle i PSP når du står i PSP. Du kan bruge Browse funktionen, så du får vist thumbnails af billederne.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.