12. august 2004 - 20:10Der er
4 kommentarer og 2 løsninger
Har i pacemaker ?
Hejsa allesammen.
Jeg var i går på rigshospitalet og fik lagt en pacemaker, og nu kunne jeg godt tænke mig at høre fra andre der har en pacemaker, om den har virkert på jer, om i har fået det bedre og hvad i evt fik den for. Jeg syns selv jeg har fået lidt mere energi, og lidt mindre irretration. Jeg fik lagt den pga jeg havde for hurgtig hjerterytme, så fik lage en af dem der kan give en hel masse små stød så hjertet går ned i hastighed igen.
Håber at høre fra jer da jeg er lidt nysgerrig omkring emnet.
Skal virksomheder stå stærkere mod angreb og kunne udvikle sig, skal sikkerhed, drift og forretning tænkes sammen. Det er tanken bag Jysk IT’s ambition om at skabe en “sikker fremtid” for kunderne.
Har læst det der, og det samme fik jeg at vide på sygehuset, jeg er såmænd blevet velinformeret på sygehuset, men ville godt høre fra andre der havde erfaring med dem. evt nogen ser selv havde en
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.