Avatar billede primdahl1980 Praktikant
12. oktober 2004 - 00:33 Der er 1 kommentar og
1 løsning

tmeej.exe

Hej,

Når jeg tænder for min computer, kommer der et pop up skilt med at programmet TMEEJ.EXE ikke kunne åbnes, fordi filen TMEEJMD.DLL mangler. Problemet kan løses ved at installere programmet igen, men hvordan installerer man det når man ingen anelse har om hvad det er for noget??
Håber meget på lidt hjælp:-)
Avatar billede teefax Nybegynder
12. oktober 2004 - 02:08 #1
Kan du ikke bare fjerne det i msconfig???
Avatar billede primdahl1980 Praktikant
12. oktober 2004 - 12:14 #2
takker.. gendannede bare inde i msconfig og ingen problemer derefter
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester