Avatar billede enriko Nybegynder
15. oktober 2004 - 15:16 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

min bærbar vil ikke starte op

jeg har ern bærbar der ikke vil starte win xp-- når man starter den op så ser det ud til være rigtigt.. der kommer også windows xp billedet eller logoet.. altså indtil man skal vælge hvilken bruger der skal logges,,, men når jeg trykker på et bruger navn  så prøver den starte windows xp.. men det kan den ikke.. det eneste jeg kan se er windows xp tapet og musen.. der kommer ikke andet.. hvad kan jeg gøre?

jeg prøvede starte den op i fejlsikret tilstand men det er samme problem den støder til.
Avatar billede enriko Nybegynder
15. oktober 2004 - 15:26 #1
så kommer det her også engang i mellem : procedureindgangspuntet SHCreateThreadRef blev ikke fundet i DLL- biblioteket SHLWAPI.DLL

HAVD BETYDER DET?
Avatar billede enriko Nybegynder
15. oktober 2004 - 17:03 #2
hvordan lukker man spmål?
Avatar billede enriko Nybegynder
15. oktober 2004 - 17:04 #3
jeg har ordnet fejlet ved at geninstallerer det hele
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester