Der er forskel på at komme med en kommentar og et svar. Du kan ikke acceptere en kommentar og hvis du vil give point, er du ofte nødt til at bede folk om at smide et svar. Når der er smidt et svar, markerer du det/de navne du vil give point. Det gør du helt ude til højre.
Jeg er selv ret ny på eksperten og fattede heller ikke det der med at give point :o) Men det vigtigste er at man giver pointene til dem der har fortjent det - altså givet et svar du kan bruge.
og ja det med at spørge E er vist nok gratis. Jeg smider lige et spørgsmål til dig migduvednok Så smider du bare et svar og får pointene tilbage
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.