Avatar billede dix Nybegynder
10. februar 2005 - 10:42 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Til trold1 - manglende point

Jeg har kludret i pointuddelingen og kan ikke se du har fået de point jeg ville give dig, men er vist kommet til at give dem til mig selv:)
Jeg undskylder mange gange. Svar venligst, så vil jeg prøve at gøre det rigtigt denne gang (evt. med lidt hjælp - jeg er novice). Jeg lægger lidt ekstra til dig, som må udgøre det for vente-point
Avatar billede foodear Praktikant
10. februar 2005 - 10:58 #1
Du skal lige fortælle os hvilket spørgsmål det drejer sig om (link)
Avatar billede trold1 Nybegynder
10. februar 2005 - 13:55 #2
Her er svaret så. Og det var dette spørgsmål http://www.eksperten.dk/spm/586856

Du klikker bare på accepter svar for mig.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester