Avatar billede naxosnaxos Nybegynder
14. april 2005 - 21:41 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

skærmkabel fra DVI til bærbar

Hej

Jeg har en Xerow 17" skærm som jeg gerne ivl have koblet på min IBM T42, men i min IBM sidder der et hun stik til skærm. Er der nogen der kan fortælle mig hvilket stik jeg skal anvende?
Avatar billede ladyhawke Novice
14. april 2005 - 21:51 #1
Vil tro du skal have fat i sådan noget her: http://www.computerstore.dk/shop/VareKort.asp?vn=KABAV0112&kat=&subkat=

hvis du har en skærm med DVI og en bærbar med standard VGA stik
Avatar billede naxosnaxos Nybegynder
22. april 2005 - 22:31 #2
nå fandt et billigt ved proconsult så lukker
Avatar billede ladyhawke Novice
23. april 2005 - 00:40 #3
det var da godt.... at du selv fandt ud af det
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester