Der kommer ikke noget svar fra de ansvarlige på Eksperten? Jeg venter spændt på en forklaring. Man må da formode de løbende holder øje med 'fejl på Eksperten' kategorien?
Man kan da godt kalde det en fejl på eksperten selvom ikke alle har problemet. Hvis f.eks. en flaske-automat ikke betaler til en person er det stadig en fejl!
Vil også selv gerne have et svar, men der er ikke nogen der kan forklare det åbenbart .. Det er ikke kun ie siden ikke kan vises i, men også firefox .. :-/
Hvad handler din forespørgsel om: Eksperten Pro Jeg kan ikke logge ind på Eksperten. Klage over CoAdmin afgørelse. Sikkerhedsbrist på Eksperten. Alt andet skal oprettes som spørgsmål i den passende kategori på Eksperten.
Så jeg kan igen komme igennem til alle spørgsmål Men andre har vist stadigvæk problemet :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.