Avatar billede djmaster Nybegynder
14. september 2005 - 10:03 Der er 1 løsning

SafeCast Shared Components

Når jeg kigger i Tilføj-Fjern-programmer, har jeg et program der hedder: SafeCast Shared Components (Er vist lavet af macrovision). Det fylder ca. 1,5gb, og jeg har ingen anelse om hvad det helt præcist gør, og om jeg kan slette det uden at jeg får problemer med nogle af mine programmer.

Og det er sådan set spørgsmålet:

Kan jeg slette "SafeCast Shared Components" uden computeren begynder at gøre vrøvl?
Avatar billede djmaster Nybegynder
20. september 2005 - 09:33 #1
Luk
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester