Efter ti år i London, Madrid, Paris og Utrecht kommer Sabios AI-fokuserede program af arrangementer om kundeoplevelser, ‘Disrupt’, for første gang til Danmark.
Det kommer lidt an på, hvilket lydkort, du har, men de fleste har en funktion, der kan. Du skal vælge den i optagedelen af Windows Mixersådan her: Dobbeltklik dit højttalerikon ved uret > Indstillinger > Egenskaber > Indspilning > Sæt vinge ved alle bokse > OK > Nu kan du så vælge den, der er den rigtige på din computer.
Med et Soundblasterlydkort, hedder det som regel "What u hear". På andre kan det hedde "Stereomix", "Mix", "Output", "Wave" eller måske noget andet.
Hovedsagen er, at du vælger den rigtige optagekilde. Så burde du kunne bruge lydoptageren i Windows.
ellers kan du hente den falsh fil, og rippe den lidt på samme måde som man ripper en cd (bare fra en flash fil istedet for)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.