06. oktober 2005 - 08:30Der er
8 kommentarer og 1 løsning
Putte indhold i et formularfelt.
Jeg gerne vil putte noget tekst i det felt der hedder Kunde, men document.NewBiz_Forlob.Kunde.value = "hep" virker ikke. Hvad er der galt. Den melder at document.NewBiz_forlob er Null eller ikke er et objekt.
AI bliver først for alvor en del af arbejdet, når teknologien integreres i den måde, vi arbejder på. At have adgang til AI betyder ikke nødvendigvis, at medarbejderne er klar til at bruge den.
Du er nødt til at lægge et link til siden, så vi kan se, hvor du laver fejl - for det gør du helt sikkert :) Det er vel ikke fodi, du kalder scriptet, før formen er tegnet i browseren?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.