Avatar billede nickjensen Nybegynder
02. januar 2006 - 19:47 Der er 1 kommentar

Køb af Ram

Hey allesammen jeg har næsten lige købt et Asus a8n-sli deluxe. her er det http://www.edbpriser.dk/Listprices.asp?ID=159802. nu vil jeg så høre hvilke ram vil i anbefale jeg bruger?? på forhånd tak. Nick
Avatar billede mads-3 Nybegynder
02. januar 2006 - 20:03 #1
fx. her: http://prc-data.dk/ny/ProdFrame.asp?ProduktID=39034722
www.shg.dk har også nogle gode.. bare gå ind i hardware, ind i ram og vælg ddr2 og så tag en kingston 1x 1024mb
eller 2x 1024 :D
1x 1024 koster 889kr
og 2x1024 koster 1777kr!
DU SPARER HELE 1KRONE
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester