Det link kalp nævner, er til et gammel CoAdmin system som ikke længere bliver brugt. Du vil kunne se dine anmeldeler, men du vil ikke kunne se hvilken status de har, og hvilke handlinger der er sket i forbindelse med anmeldelserne - dog måske lige med undtagelse af anmeldelser der ligger et par år tilbage.
Det nye CoAdmin system er så "smart" lavet, at alm. brugere slet ikke kan se noget i systemet. Dvs. I ikke engang kan se de anmeldelser I selv har lavet.
På en måde kan man godt se det:) Jeg var nemlig godt klar over, at der ikke står en konkret status.. og alligevel. De sidste par gange har der stået "Åben" ud for anmeldelser jeg har modtaget. Når i har kigget på dem står der blot "-". og så må jeg gå ud fra det er fordi de er blevet behandlet.
Er det ikke lidt uheldigt, at man ikke kan se hvad man har lavet, f.eks. for at undgå gentagne anmeldelser og klage spørgsmål til CoAdmin etc. fordi man undrer sig over hvad der er sket (eller ikke er sket)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.