Avatar billede hr__hallandsen Nybegynder
16. juni 2006 - 22:48 Der er 1 løsning

Media Player toolbar

Jeg vil gerne have Windows Media Players toolbar - den på proceslinien - til at starte op samtidig med windows. Jeg har prøvet at starte Media Player minimeret vha. en genvej i start, men det virker ikke, hvis afspilleren var maksimeret sidste gang jeg brugte den.
Kan det lade sig gøre, vil jeg også gerne have den til at blive på proceslinien selvom jeg maksimerer Media Player og lukker programmet. Kort og godt: Den skal bare fungere ligesom værktøjslinien Adresse.

Hilsen Hallandsen
Avatar billede hr__hallandsen Nybegynder
18. juli 2006 - 19:48 #1
Lukker ...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester