Det findes sandsyneligvis ikke specifikt, men hvis du lælrer noget php selv, kan du nemt modificere et typisks kalender system til formålet.
Men nøglen er helt klart et kalender system. Dog udvikler folk sjældent systemer af denne art, uden en tanke om at tjene penge på det. (Da f.eks. dit spørgsmål er meget specifikt, typisk udvikler man meget overordnet (forum/webshop/cms)).
tdafoobar - Det gør ikke noget jeg skal ændre noget, det skal jeg nok under alle omstændigheder ;). Dog så jeg gerne der var lidt mere end et kalendersystem i det, da der ellers er lang vej. Kalendersystemer er der mange af som er open source. Men ved det er svært men en eller anden har jo nok gjort det ;)
Det er bare vigtigt det ikke er et fast beløb pr måned. Derudover er det vigtigt det må laves om og benyttes i et system som et firma muligvis vil sælge videre.
jeg er i øjeblikket i gang med at lave et booking system for en kunde, systemet kan bruges til booking af hvad som helst, i dette tilfælde skal det bruges til udlejning af bilnavigation, du er velkommen til at kontakte mig, hvis du er interesseret i at købe systemet
Jakobdo - skriv et svar, så får du point - systemet ser fint ud
Moreless - vil gerne se hvordan systemet er hvis det er muligt. Det er meget muligt jeg er interesseret så fremt det kan de ting det skal og såfremt det må ligges ind i et andet system, modificeres og videresælges. Hvis du blot skriver din mail så sender jeg lige en mail til dig
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.