Avatar billede mads_fisker Nybegynder
29. juni 2006 - 00:59 Der er 1 kommentar

Anbefalet bærbar

Jeg står i øjeblikket og er ved at anskaffe mig en bærbar, men hvad skal jeg vælge? Jeg har en del krav at gå ud efter: Den skal have min. 2GHz, min. 60Gb, min. 512Mb ram, min. 15" WXGA skærm (hvis altså WXGA er krystalskærm, der skal være DVD- og CD-brænderdrev og så må den max. koste 10.000kr. Jeg ved der er en del krav, men kan det lade sig gøre? Eller er jeg nødt til at gå på kompromis?
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester