I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Til kabbak.. Det ser fornuftigt ud.. Det var lidt det jeg havde kigget på. Men mangler der ikke et " et sted?? Jeg er ny i VBA og i forhold til mange andre sprog jeg kender, så synes jeg at brugen af " virker lidt forvirrende.
Bak.. dit ser også godt ud.. Er i tvivl om hvordan jeg lige præcis bruger det. Jeg får nemlig en variable, når jeg så når til f.eks. activesheet.range, hvordan bruger jeg så lige den variabel? Kan jeg bruge den på følgende måde? activesheet.range(MyNewRange)??
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.