Avatar billede overgaard1605 Nybegynder
06. februar 2007 - 15:47 Der er 1 løsning

problem med import af .pst fil

Jeg har eksporteret mine kontakter til en .pst fil og importeret den i outlook 2002. men får en fejl på nogle af kontakterne.. der er ca. 200 kontakter den ikke får importeret... hvad kan der være galt. den kommer jo ikke med fejl til ekporteringen... har prøvet flere gange.
Avatar billede overgaard1605 Nybegynder
08. januar 2008 - 22:50 #1
lukker
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester