Avatar billede sld Nybegynder
23. august 2007 - 15:07 Der er 1 løsning

Cruise - krydstogt for unge.

Hej.

Nogen der kender en krydtogt, altså på en stor båd, hvor man sejler ud til en masse havne, og samtidig også er nogen dage på skibet.
Har kigget på :
http://www.team-benns.com/Individual/Temarejser/Krydstogt/21/Krydstogt.html?gclid=CICap-7Yi44CFQxiTAodl1UfQw

Men syntes ikke rigtig det ligner noget for unge? Ville gerne noget lidt allá ung rejs. Siger selvfølgelig ikke det skal være en kæmpe luksusbåd med KUN unge. Men noget som ikke er såå, familiepræget! :)


På forhånd tak! :)
Avatar billede sld Nybegynder
26. oktober 2007 - 14:40 #1
lukket
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester

IT-JOB