Avatar billede j_hh Nybegynder
06. december 2007 - 17:42 Der er 2 kommentarer

Stifinder er holdt op med at fungere/chipset pludselig over 60*

Hej..

Min stifinder er pludselig holdt op med at fungere. "windows stifinder er holdt op med at fungere - genstarter stifinder" siger den hver gang jeg går ind i det. hvordan kan man løse det ??

Samtidig er mit chipset(tror jeg da det hedder) på bundkortet, begyndt at blive over 60 grader, kan næsten ikke røre ved dem uden brænde sig :/

kunne godt tænke mig at vide om der er en sammenhæng og hvordan jeg løser det. Jeg ville blive meget glad hvis der var nogle der kunne hjælpe mig?
Avatar billede j_hh Nybegynder
06. december 2007 - 18:05 #1
.
Avatar billede j_hh Nybegynder
06. december 2007 - 18:09 #2
.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester