08. februar 2008 - 15:02Der er
5 kommentarer og 1 løsning
mønster til at passe sammen
Hejsa.
Jeg har et mønster som jeg gerne vil have som mit baggrundsbillede. Jeg har linket det til et eksternt css dokument. Problemet er at det er mell 2 <td>èr, så de skal jo hænge sammen, men det er som om den midterste <td> ikke vil indordne sig, da den ikke fylder hele <td>èn ud med mit baggrund billede, der kommer et mellemrum hen til <td>èn ved siden af. Jeg har sat width i css. Nogle der har en ide??
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.