Hej. Jeg har købt 2 usb harddiske, men kan kun tilslutte en ad gangen. Hvis jeg også vil koble mit kamera på for at overføre billeder får jeg at vide, at usb-enheden ikke blev genendt. Hvordan kan jeg løse det problem? Før jeg fik usb harddiske kunne jeg tilslutte flere usb memory-nøgler.
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
USB harddisken var der ikke problemmer med, kun da jeg begyndte at bruge den med power. Når jeg bruger USB'en kan jeg også bruge USBnøgler.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.