Jeg har søgt nye udfordringer ved et firma der arbejder med CADdy++ og AutoCAD, jeg har stor erfaring med AutoCAD men aner intet om CADdy++, er der nogen der kender til dette program. Er det til at finde ud af, ligner det AutoCAd, er det et tillægsprogram?
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Ja den side har jeg set og har også via deres hjemmeside hentet programmet, men hvis der er nogen derude der kender til programmet og kan fortælle ganske kort om det ville det være dejligt.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.