jeg har lige installeret windows 7 en custom installation fordi jeg havde lidt problemer og jeg har en finger aftrykslæser og jeg havde vitakey på før jeg installerede windows 7 men nu når jeg prøver at konfigurere vitakey kan den ikke finde min finger aftrykslæser ved ikke helt om det her er det rette sted men tror jeg
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Du skal sikre dig, at driveren til fingeraftrykslæser er installeret i den nye installation. Dette kan du kontrollere ved at finde kontrolpanel/system/hardware/enhedshåndtering. /ptj_11
Hej har afinstalleret driveren og installeret vitakey igen men det virker stadig ikke og jeg fjernede driveren til den inde i enhedshåndtering men virker som sagt ikke andre bud?
ar været inde på deres hjemmeside der står intet om kompabilitet med windows 7 men på en tråd et elelr andet sted på nettet læste jeg at vitakey er kompatibel med windows 7 og ham der skrev brugte det på windows 7 og har prøvet at opdatere mange mange gange uden held
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.