Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
Kunne ikke holde fingrene vær al,ligevel og må sige at revo uninstaller ser meget spændende ud.
Tror du at den kan fjerne trialversioner så effektivt, at man kan installere en anden trialversion fra et andet firma bagefter
Synes godt om
Slettet bruger
11. december 2009 - 20:40#6
Helt ærligt, plejer jeg at anbefale noget der ikke duer ??
Synes godt om
Slettet bruger
11. december 2009 - 20:48#7
Nej Det har jeg ikke oplevet. Har bare aldrig ser revouninstaller før.
Tanken er at prøve divese trialversioner. Man kan jo få den gratis alle sammen i 30 dage eller mere.
Så må se om jeg ender i AVG eller Avast til slut .-)
Tak for hjælpen ( også denne gang )
Jeg snupper selv pointene. Du giver besked hvis det ikke er i orden
Synes godt om
Slettet bruger
11. december 2009 - 21:14#8
Vil også gerne tilføje, at jeg efter at have set nærmere på revounintaller og set hvilke funktioner, der finder i det program tror, jeg har et supergodt redskab på min pc mht rengøring.
Kan lige pludselig ikke se, hvad jeg f.eks skal bruge Ccleaner til mere.
Lidt underligt at det ikke er mere kendt
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.