01. februar 2010 - 16:31Der er
17 kommentarer og 1 løsning
Hjælp den virtuel hukommelse er for lille
Spørgsmålet til Eksperten DK Jeg har en Fujitsu siemens Med en Micro star MS 6585 Bundkort. Cpu´en er en Intel pentium 4 1,8Ghz/256/400/1,75v Med en Samsung pc2700u -25330-A1 Ramblok Altså 256Mb DDr pc2700 cl2,5 Ram Mit problem er den virtuele hukommelse som bliver for lille når jeg køre i Internet Explorer.Ps.Håber der er no som kan hjælpe mig med problemet???
tpedersen200. Du skal ikke svare/ skrive med svar. Det er kun dem der svare rigtig på dit/ dine spørgsmål der skal have point for dette. De ligger et svar. Ellers bruger man Kommentar.
256 ram er alt for lidt. Så få du heller smidt nogle flere ram i.
det var da via linket fra dig samt andre spg/svar at jeg fant frem til at bruge ccleaner
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.