Avatar billede nickwan Nybegynder
09. februar 2010 - 15:54 Der er 1 løsning

hp media vault pro mv5000 fejl

hej,
jeg har lige købt en hp media vault pro mv5000 og har installeret den og kan sagtens komme ind og redigere i den via ip'en men fra menuen er der selve serveren og så er der dokumenter, billeder o.s.v. problemet er bare at når jeg trykker på dem burde den gå ind på serveren men det gør den ikke den går bare ind i dokumenterne der ligger på pc'en hvad er det jeg gør galt?

server: hp media vault pro mv5000
pc: Windows vista

på forhånd tak^^
Avatar billede nickwan Nybegynder
10. februar 2010 - 18:06 #1
Lukker:D
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester