Jeg har ved en stor fejl tilsluttet min usb-harddisk til en Xbox i den tro at jeg kunne se film fra den. Efter nogle forsøg uden held droppede jeg det men efter et par dage ville jeg hente noget på den men der kom så problemet: Der ligger kun 1 mappe på den med navnet "Xbox360" som indeholder 18 datafiler. Nu kan jeg ikke komme til noget af indholdet på harddisken. Spørgsmålet er: Kan jeg konvaterer den tilbage til det oprindelige indhold? Har prøvet på Xboksen men uden held. Håber en eller anden kan hjælpe mig lidt her?
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Hejsa og tak :-) Der er kun 1 primær partition Harddisken er en Seagate på 1 TB (NTSF) Xbox mappen fylder kun 16,5 GB og er nedtonet som om den var skjult. Jeg har som eks. en World of Warcraft mappe som jeg ved fylder ca. 30 GB, så det må være godt presset sammen. :-)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.