I lang tid har samarbejdsbranchen fokuseret på at forbedre enhedsfunktioner – bedre kameraer, klarere lyd og smartere software. Men den virkelige forvandling handler ikke om funktioner.
har lavet den men den vil ikke køre capture jeg skriver kode user domæne og klikker capture og så kkøre den 1 sik og så sker der ikke node hvad skal jeg lige gøre
Det er lidt svært at sige noget om, ud fra de oplysninger du kommer med. Du må finde ud af hvilken fejlmeddelelse den kommer med, før du kan få mere hjælp.
Synes godt om
Slettet bruger
01. juli 2014 - 15:24#6
jeg jeg køre L:\DeploymentShare\Scripts fil lite touch og skriver kode user dumæne så klikker jeg backup så skule den køre men det gør den ikke hvad jeg jeg gøre . jeg klikker på filen men skal filen køres i CMD
Har du valgt en gyldig sti hvor dit image skal gemmes/captures til (du kan se et eksempel i guiden)?
Og hvis den fejler, må der dukke en besked om med hvad der går galt i statusvinduet til sidst. Ellers se under C:\Windows\TEMP\DeploymentLogs. Her kan du måske finde filerne SMSTS.log eller BDD.log. Det kunne være interessant at se hvad der står i dem.
Synes godt om
Slettet bruger
01. juli 2014 - 19:42#8
kan ikke se filen C:\Windows\TEMP\DeploymentLogs.
Synes godt om
Slettet bruger
01. juli 2014 - 19:53#9
hej igen jeg kan køre den på serveren men ikke ude på mine pcer hvordan kan det være
Synes godt om
Slettet bruger
10. august 2014 - 16:09#10
dur via RecImgManager
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.