Nu kårer Computerworld snart Danmarks dygtigste it-virksomheder: Er din virksomhed med i opløbet om at vinde Top 100?

Så er det nu, du skal slå til, hvis din virksomhed skal med i opløbet om at vinde 2021-udgaven af Computerworlds legendariske Top 100-kåring af Danmarks dygtigste it-virksomheder. Se her, hvordan du sørger for at få virksomheden med med på bruttolisten.

Artikel top billede
Premium Kun for abonnenter
Det får du i artiklen
  • Sådan sikrer du, at din virksomhed en med på bruttolisten
  • Sådan er adgangskravene skruet sammen
  • Sådan foregår beregningerne
447
2:15 min
Den årlige udgave af Computerworlds Top 100 er så småt sat på skinner.

Beregningerne sættes i sving i begyndelsen af august, og frem til 24. september kårer vi Danmarks dygtigste it-virksomheder på kryds og tværs af brancher og virksomhedsstørrelser.

Læses lige nu

    Annonceindlæg fra Barco

    Sådan er teknologi og design med til at skabe vellykkede hybridmøder

    Måden vi mødes på har ændret sig. Så hvorfor ser vores mødelokaler stadig ens ud?

    Navnenyt fra it-Danmark

    Immeo har pr. 1. marts 2026 ansat Theo Lyngaa Hansen som Consultant. Han kommer fra en stilling som Data Manager hos IDA. Han er uddannet i Business Administration & Data Science. Nyt job
    Netip A/S har pr. 1. marts 2026 ansat Maria Lyng Refslund som Marketing Project Manager ved netIP Herning. Hun kommer fra en stilling som Marketing Project Manager hos itm8. Nyt job