Jeg er ved at hjælpe en ældre dame som har glemt koden til sin PC. Når jeg beder Microsoft om en gendannelses kode kommer der en meddelelse at dette ikke virker pt. og så skal jeg igennem mange spørgsmål derefter får jeg besked på at de ikke kan åbne med mine svar. Jeg håber at der er en som har lidt i jeg kan bruge for at komme videre. Ellers må den startes forfra igen!!
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Jeg kender alt for godt til Microsofts pjat med gendannelseskode og diverse spørgsmål, hvorefter man ender i en blindgyde. Det er efterhånden som om MS tager ejerskabet over ens pc. Desværre kan jeg ikke hjælpe dig, men jeg tror at der er andre her på eksperten, der er stand til det.🤞
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.