07. december 2001 - 15:34Der er
16 kommentarer og 1 løsning
Computeren kan ikke finde SB Audigy kort
Jeg er ved at installerer et SoundBlaster Audigy Platinum ex kort på min pc\'er, men den kan ikke finde kortet... Jeg har fået byttet kortet pga. jeg troede det var det, der var dødt... men åbenbart ikke !!! Min pc\'er har VIA chipset, hvilket jeg har hørt nok er problemet... hvad gør jeg for at få det op at køre ???
Det er en Fujitsu-Siemens pc\'er... hvor finder jeg en opdatering henne... jeg har været inde på deres hjehheside, og der kunne jeg ikke finde noget !!!
Nej det gør jeg ikke.. der er ikke fulgt nogle oplysninger med computeren om hvad den indeholder og jeg har ikke kunnet finde frem til det... jeg sidder i øjeblikkrt og prøver at komme igennem til Fujitsu Siemens suport... har ventet i 40 minutter nu... fedt !!!
Løsningen var at købe et nyt bundkort.... fuck mærke pc'ere )o:
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.